نوین پاپ

آیا می دانید می توانید از وبسایت خود کسب درامد کنید ؟ آیا میخواهید روزانه بازدید های زیادی را روانه وبسایت خود کنید ؟ با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی به ازای هر کلیک درامد زایی کنید . تسویه حساب روزانه ، درآمد خود را به حساب خود منتقل کنید . با سفارش آگهی میتوانید هم بازدید کننده جذب کنید هم اعتبارسایت خود را افزایش دهید و هم فروش خوبی داشته باشید .

شرایط و قوانین استفاده از سایت تبلیغاتی نوین آپ 

سایت نوین آپ با هدف گسترش تبلیغات اینترنتی بصورت مطلوب در بستر اینترنت ایجاد شده است و همین مورد کمک  شایانی به اعتماد نمایش دهنده وتبلیغ کننده می کند 

شرایط کلی سایت نوین آپ

1- سایت نوین آپ کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت می کند.

2- کاربر نوین آپ تائید می کند که تمامی محتوا و عکس های استفاده شده در تبلیغات خود تابع قوانین جاری کشور باشد .

3- سایت نوین آپ هیچ گونه ضمانتی بابت قطعی سراسری اینترنت در زمان نمایش آگهی،دسترسی به پنل کاربری نمیدهد .

4-نمایش دهندگان حق نمایش تبلیغات را بصورت پاپ آپ و استفاده از جملات حمایتی را ندارند ،در صورت مشاهده سایت نوین آپ مختار است تا رفع مشکل دسترسی کاربر را به سایت مسدود کند.

5-کلیه وب سایت  هایی که توسط ربات ( اسکریپت هایی که محتوا را از اینترنت بصورت خودکار جمع میکنند ) ساخته شده اند به هیچ وجه تائید نمی شوند .

6-کلیه اطلاعات کاربران از قبیل نام کاربری ، حساب های بانکی و ... به جز حکم قضایی در اختیار هیچ شخص حقوقی یا حقیقی قرار نمی گیرند .

7- نوین آپ می تواند در صورت مشاهده تناقض در اطلاعات وارده توسط کاربران اکانت کاربری آنها را تا زمان وارد شدن اطلاعات درست و دقیق مسدود کند .

8- قوانین سایت هر زمان امکان تغیر را دارد لذا خواهشمند است حداقل ماهیانه یکبار قوانین سایت را مرور کنید .