نوین پاپ

آیا می دانید می توانید از وبسایت خود کسب درامد کنید ؟ آیا میخواهید روزانه بازدید های زیادی را روانه وبسایت خود کنید ؟ با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی به ازای هر کلیک درامد زایی کنید . تسویه حساب روزانه ، درآمد خود را به حساب خود منتقل کنید . با سفارش آگهی میتوانید هم بازدید کننده جذب کنید هم اعتبارسایت خود را افزایش دهید و هم فروش خوبی داشته باشید .

تعریف آگهی دهندههر شخص حقیقی یا حقوقی است که به منظور نمایش‌ دادن آگهی در سایت‌های نمایش دهنده نوین آپ، کمپین تبلیغاتی ساخته و بنر اضافه می نماید.

یکی از موثرترین و کم هزینه‌ترین روش‌های تبلیغات برای کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای اینترنتی، تبلیغات اینترنتی است. این نوع تبلیغات به دلیل فراگیر بودن، ماندگاری بالا، بازدهی مناسب و سریع، هدف گیری دقیق مخاطبین، و از همه مهم تر قابل اندازه گیری بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. امروزه با توجه به افزایش محبوبیت رسانه‌های اینترنتی و افزایش تعداد استفاده کنندگان اینترنت هر نوع کسب و کاری به سمت ارائه خدمات و محصولات خود بر روی این بستر رفته است و برای یک کسب و کار اینترنتی مناسب‌ترین و بهترین گزینه تبلیغات اینترنتی می‌باشد.

تبلیغات هوشمند کلیکی

در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد و تبلیغات شما در جایگاه تبلیغاتی سایت‌های مرتبط نمایش داده می‌شود. هزینه تبلیغات زمانی از حساب شما کسر می‌شود که مخاطب شما بر روی این تبلیغ کلیک کند و به صفحه شما هدایت شود. برتری این نوع تبلیغات این است که ترافیک موثر برای سایت شما ایجاد می‌کند و شما فقط بابت هر کلیک (هر IP) که به سایت شما هدایت می‌شود هزینه را پرداخت می‌کنید. همچنین این روش به دلیل گستردگی و تعداد بالای نمایش تبلیغات باعث توسعه برند شما می‌شود.

در این نمونه تبلیغات وقتی که شما محصول یا خدمات خاصی را ارائه می‌کنید مخاطب هدف خود را می‌شناسید. مهم ترین بخش تبلیغات هدف گیری درست مخاطبین است. یعنی تبلیغات شما در جایی که مخاطب نهایی شما حضور دارد نمایش داده شود تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد. این امکان در سایت تبلیغات نوین آپ فراهم شده است تا با ایجاد کمپین هوشمند مخاطب خود را به صورت دقیق هدف گیری کنید.


در سایت تبلیغات نوین آپ  تا حد امکان از کلیک های تکراری و تقلبی برای آگهی شما جلوگیری شده و شما به مشتریان حقیقی خود دست می یابید.

گزارش آماری دقیق از تعداد نمایش، کلیک ها، بودجه روزانه، مشخصات آگهی های کلیک شده، سایت های مرجع و … به تفکیک هر آگهی به شما ارائه می شود.

می توانید بسته به نیازتان و در زمان های مختلف بودجه روزانه آگهی خود را انتخاب کنید.

آگهی های شما در ابعاد استاندارد در سایت تبلیغات نوین آپ قابل نمایش است.

سایت تبلیغات نوین آپ با استفاده از سیستم  تیکتینگ در بخش مدیریت کاربران پاسخگوی کلیه مشکلات، سوالات و درخواست های شما خواهد بود.