نوین پاپ

آیا می دانید می توانید از وبسایت خود کسب درامد کنید ؟ آیا میخواهید روزانه بازدید های زیادی را روانه وبسایت خود کنید ؟ با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی به ازای هر کلیک درامد زایی کنید . تسویه حساب روزانه ، درآمد خود را به حساب خود منتقل کنید . با سفارش آگهی میتوانید هم بازدید کننده جذب کنید هم اعتبارسایت خود را افزایش دهید و هم فروش خوبی داشته باشید .

در حال حاضر متخصصینی در دنیای دیجیتال وجود دارند که گمان میکنند تبلیغات کلیکی  و نمایشی رو به زوال هستند.

در ادامه به دلایلی اشاره خواهیم کرد که نشان میدهد این نوع از تبلیغات همچنان زنده است و میتواند بسیار بیشتر از این هم دوام بیاورد.

1-  ویدئوهای دیجیتال و تبلیغات بومی انقلابی در تبلیغات کلیکی و نمایشی ایجاد کرده اند

در حالیکه تبلیغات کلیکی شامل بنرهای استاندارد شده ای می باشد اما در حال حاضر استانداردهای جدیدی که از ویدئوهای دیجیتال و تبلیغات بومی استفاده میکنند نیز در راه هستند که جان تازه ای به صنعت تبلیغات کلیکی خواهند داد.

2-  موبایل ها رشد تبلیغات کلیکی را افزایش داده اند

تبلیغات موبایلی با نرخ تقریبی سالانه 110% طی 5 سال گذشته در حال افزایش هستند؛ سرعتی که ارزش این نوع تبلیغات را به 12.5 میلیارد دلار در سال 2014 رسانده است. نیمی از این مقدار مربوط به جستجوهای موبایلی و نیمی دیگر به تبلیغات کلیکی و نمایشی موبایلی تعلق دارد. در حالیکه شروع این نوع از تبلیغات با مشکلاتی همراه بود اما اکنون فرمتهای زیبایی از قبیل تبلیغات در میانه مقالات یا تبلیغات ریسپانسیو مورد استفاده قرار میگیرند.

3-  تبلیغات کلیکی حقیقتا نتیجه بخش هستند

شاخص ترین دلیل اثر بخشی تبلیغات کلیکی و نمایشی مراجعه مجدد و همیشگی بازاریابان به این نوع تبلیغات است. در سال 2014 تبلیغ دهندگان 13.5 میلیارد دلار در تبلیغات کلیکی در کشور امریکا هزینه کرده اند که تبلیغات موبایل در آن لحاظ نشده است. این میزان 5% افزایش نسبت به سال 2013 را نمایش می دهد.

در این دوره زمانی تبلیغات کلیکی موبایلی مقدار 6.4 میلیار دلار به عدد فوق می افزاید و جمعا این عدد به حدود 20 میلیارد دلار می رسد که خود نشان دهنده اهمیت و تاثیر گذاری فراوان آن است که تبلیغ دهندگان را به سوی خود جذب میکند. امروزه تبلیغات کلیکی و نمایشی طی اجرای فرآیند خرید و در انتهای قیف آن (قیف خرید، از طریق افزایش آگاهی، آرزو و تقاضا به افزایش تعامل و در نتیجه تبدیل همه این فعالیت ها به یک خرید، برای بازاریابان به خوبی کار میکند.

4-  تبلیغات کلیکی زیرساخت رسانه های برنامه ریزی شده اند

پر واضح است که در دنیای دیجیتال هر چیزی که قابل مکانیزه شدن باشد، نهایتا دچار آن می شود. این تغییرات بر زیرساخت های پیشین شکل میگیرند. اینکه تبلیغات برنامه ریزی شده بر اساس داده های دریافتی به چه شکل به کاربران نمایش داده شوند و یا اینکه چه اطلاعاتی را ارائه دهند قابلیت های امروزین است که بر پایه زیرساخت های قدیمی بنا شده اند.

5-  ما در ابتدای دوره تبلیغات کلیکی و نمایشی هستیم

تبلیغات در هر نوع رسانه ای به صورت یک همراه همیشگی آغاز می شود و در طی زمان به شکل طبیعی خود که به خوبی با محتوای ارائه شده سازگاری دارد، تبدیل می شود.

تبلیغات اولیه در تلویزیون ها گویندگانی را نمایش میداد که تنها به خواندن تبلیغ از روی یک برگه کفایت میکردند. چندین سال طول کشید تا تهیه کنندگان تلویزیونی به فرمتی 30 ثانیه ای برای نمایش تبلیغات در بین برنامه های تلویزیون دست یابند. مشابه این مورد درمورد تبلیغات مجلات نیز اتفاق افتاده است که در ابتدا تنها در پشت جلد مجلات چاپ میشد اما اکنون در کنار و مابین صفحات و مطالب جایگاه ثابتی دارند.

تبلیغات دیجیتال نیز در حال دستیابی به شکل و فرمت طبیعی خود می باشد و ما امروزه شاهد تغییرات عمده این تبلیغات به لطف پیشرفتهایی که در صنعت تبلیغات بوجود آمده است، هستیم.

تبلیغات کلیکی و نمایشی نسل آینده با ورود به جریان فعالیت های طبیعی خوانندگان خود، استفاده از تصاویر، صدا و حرکت به همراه تعامل، داشتن بازتابی از محتوای صفحات و ایجاد قابلیت تعامل با محتوای تبلیغات ، کارایی بهتری نسبت به امروز خواهند داشت.